postheadericon STUDIO KRÁSY

Najdete nás v Českých Budějovicích, Dvořákova ulice č.4

pro snadnější orientaci je to ulice spojující boční vchod Merkury centra a Lannovku)

Ve studiu najdete pánské i dámské kadeřnictví. Kadeřnice pracují s vlasovou kosmetikou  GOLDWELL, GOLDWELL ELUMEN, ECHOSLINE. Mohou Vám nabídnout veškeré dostupné služby:francouzské melíry,americké melíry,klasické barvení,prodlužování vlasů,GOLDWELL KERASILK KERATIN(brazilský keratin).

OMBRE  HAIR – BARVENÍ VLASŮ V HOLLYWOODSKÉM STYLU!

Prodlužování vlasů se provádí pomocí nenápadných keratinových spojů. Prodlužování vlasů Hair Talk Extensions je novou metodou prodlužování, díky které ušetříte čas a peníze.

Potřebujete-li společenský nebo svatební účes, i v tomto případě jste na správné adrese. Kadeřnice s Vámi prodiskutuje Vaše přání, pro Vaši představu účes vyzkouší a v den D se vám o dokonalý účes postará.

Ke každému dnu D patří neodmyslitelně i originální a perfektní make-up.

Ve Studiu najdete vizážistku,která Vás nalíčí ke každé příležitosti (plesy,párty a v neposlední řadě svatby). Svatební líčení je specifické,protože nevěsta se pohybuje na denním světle , pod umělým osvětlením , musí skvěle vypadat na fotografiích a zároveň se bude filmovat.

Vizážistka Vám nabídne speciální make-up pro nevěstu. Nevěsta se nemusí obávat pláče , deště , polibků , ani toho,že make-up skončí na šatech.

Tento make-up obstojí v každé situaci.

Dále ve studiu najdete kosmetické služby. Kosmetička pracuje s kosmetikou ALISSA BEUTÉ, KEENWELL, CHRISTINA, ELEMENTS, s bio kosmetikou BIOLINE. Bio kosmetika neobsahuje konzervanty a není parfemovaná, proto je vhodná i pro velmi citlivou pleť.

Pokud chcete mít hlubší pohled , řešíte vzhled vašich řas , i v tomto případě Vám ve Studiu krásy pomohou. Ve studiu můžete podstoupit trvalou na řasy.

I ruce jsou nedílnou součástí upravené ženy. Ale pozor! I muže.  Ve studiu najdete manikérku,která se Vám o ruce postará. Můžete zvoli klasickou manikúru , nebo si nechat vymodelovat nehty gelové.

Protože je ve Studiu krásy sehraný tým, nabídneme Vám balíček celkové proměny. Proměnu můžete absolvovat Vy osobně , nebo ji někomu , pomocí dárkového poukazu, darovat.

Těší se na vás tým Studia krásy.