postheadericon Kadeřnictví

Pracujeme s vlasovou kosmetikou Goldwel,Goldwell Elumen a Echosline

Děláme:

Keratin Coplex by Coppola (brazilský keratin), prodlužování vlasů, společenské a svatební účesy, melíry , americké melíry , barvení , střihy...

Naši službu můžete darovat pomocí DÁRKOVÉ POUKÁZKY,jsou k zakoupení v salonu.

 

 

OMBRE  HAIR – BARVENÍ VLASŮ V HOLLYWOODSKÉM STYLU!


Už jste si všimla nového modního trendu pro vlasy? OMBRE HAIR jsou nesmírně slušivým a přirozeně vypadajícím účesem,ktery oživí vaše vlasy elegantnějšim a ne tolik fádním způsobem jako melír.Zamilovaly si jej i celebrity-a všem ohromně sluši!

Nový trend OMBRE HAIR je v současné době velmi populární a spočívá v tom, že vlasy jsou v horní části u hlavy vždy tmavší a spodní část, ke koncům je světlá.
OMBRE HAIR JE speciální technika barvení vlasů, kdy se barví pouze půlka délky vlasů a vznikne  tzv. UMĚLÝ ODROST.
Většinou jsou vlasy u hlavy hnědé a konce blond ale variacím se meze nekladou. Je možné použít i více odstínů, s postupným zesvětlováním ke koncům vlasů.
Lze použít i odstíny červené, měděné, fialové apod.
K vytvořené OMBRE HAIR je zapotřebí poměrně složitých technik, kterých je více a je třeba vycházet ze základní barvy vlasů a požadovaného vybarvení.
Vybarvení vlasů ve stylu OMBRE nejlépe vynikne na delších a dlouhých vlasech, kdy se nosí rozpuštěné. Vlasy mohou být vyžehlené anebo ještě lépe, navlněné, pak je to opravdu skvost a nádhera.


 

 

 
Home